Prodej starožitností

O úroveň výše Zrušit filtr lokality
Praha 1 Praha 10 Praha 2 Praha 3
Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7
Praha 8 Praha 9   
Antikpraha.cz

Antikpraha.cz

Internetový katalog starožitností z celé ČR. Starožitný nábytek, obrazy, sochy, porcelán a jiné starožitnosti z celé České republiky. Naleznete u nás tisíce položek starožitného zboží za výhodné ceny, antikpraha.cz si nenárokuje provizi.

Atelier Fiala, s.r.o.

Restaurátorský atelier s mnohaletou tradicí. Realizujeme renovace starožitností, obrazů, hodin, řezby, čalounění původní technikou. Prodejní galerie restaurovaného nábytku včetně poradenství při koupi i renovaci. Zprostředkování prodeje, přímý výkup.

Školní 22/1
147 00 Praha-Braník

Prodej starožitností

Obchod, který se zaměřuje na prodej starožitností, nazýváme starožitnictvím nebo antikem. Mnoho lidí si plete rozdíl mezi antikem a antikvariátem, který se zaměřuje na prodej starých knih. V antiku sice také můžeme občas zakoupit i nějaké knihy, ovšem primárně zde nalezneme nábytek, obrazy, sochy, nádoby, koberce, staré přístroje a další starožitnosti… Starožitnosti se obvykle prodávají buď v komisi, či okamžitým výkupem. V dnešní době také může sám majitel svou starožitnosti nabídnout k prodeji v online katalogu, a to i bez toho, aby musel jeho provozovateli platit provizi z prodeje.

PRAVIDLA INZERCE KONTAKT NÁPOVĚDA
INTERNET ART, s.r.o.
Na Valech 289/4, 160 00, Praha 6 - Hradčany
IČ: 291 29 222, DIČ: CZ29129222