Prodej starožitností

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj
Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj
Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj
Vysočina Zlínský kraj   
Antikpraha.cz

Antikpraha.cz

Internetový katalog starožitností z celé ČR. Starožitný nábytek, obrazy, sochy, porcelán a jiné starožitnosti z celé České republiky. Naleznete u nás tisíce položek starožitného zboží za výhodné ceny, antikpraha.cz si nenárokuje provizi.

Atelier Fiala, s.r.o.

Restaurátorský atelier s mnohaletou tradicí. Realizujeme renovace starožitností, obrazů, hodin, řezby, čalounění původní technikou. Prodejní galerie restaurovaného nábytku včetně poradenství při koupi i renovaci. Zprostředkování prodeje, přímý výkup.

Školní 22/1
147 00 Praha-Braník

Ateliéry Bárta s.r.o.

Ateliéry Bárta, s.r.o. se specializují na restaurování dřevěného mobiliáře a nábytku, chrámové práce, řezbářské práce, restaurování hodin, dřevěných podlah a parket, sochařské práce, umělecké truhlářství, pozlacovačské práce i čalounictví.

Žižkova 312
508 01 Hořice

Prodej starožitností

Obchod, který se zaměřuje na prodej starožitností, nazýváme starožitnictvím nebo antikem. Mnoho lidí si plete rozdíl mezi antikem a antikvariátem, který se zaměřuje na prodej starých knih. V antiku sice také můžeme občas zakoupit i nějaké knihy, ovšem primárně zde nalezneme nábytek, obrazy, sochy, nádoby, koberce, staré přístroje a další starožitnosti… Starožitnosti se obvykle prodávají buď v komisi, či okamžitým výkupem. V dnešní době také může sám majitel svou starožitnosti nabídnout k prodeji v online katalogu, a to i bez toho, aby musel jeho provozovateli platit provizi z prodeje.

PRAVIDLA INZERCE KONTAKT NÁPOVĚDA
INTERNET ART, s.r.o.
Na Valech 289/4, 160 00, Praha 6 - Hradčany
IČ: 291 29 222, DIČ: CZ29129222